Misyon & Vizyon

 

'' Kaliteli yaşam için kaliteli yapı'' felsefesi ile yola çıkan firmamız bu amacına uygun olarak geçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet vermek ve güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonu ile geçmişten bugüne çalışmaktadır.

 

Vizyon

 

Ülke standartlarında, kaliteli ve modern yaşam alanları inşa eden firmamız ADMCİTY İNŞAAT günümüzde kaliteli ve lüks konut projesi söylendiğinde ilk akla gelen öncü firmalardan birisi olmuştur. AMDCİTY İNŞAAT teknolojiye yatırım yaparak inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde olduğu projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım önce gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen ADMCİTY İNŞAAT gelecekte TÜRK inşaat sektöründe büyük katkılar sunmaya başlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Edindiğimiz tecrübemiz ile her zaman en iyisini ve kalitelisini kendine vizyon edinmiş ADMCİTY İNŞAAT, İstanbul'da bir birinden 
değerli çeşitli konut projeleri geliştirmiş ve bunların temelinden dekorasyonuna kadar büyük bir titizlikle gerçekleştirmiştir.

 

Kentsel dönüşüm, kentteki sorunlu alanların belirlenip, sağlıklı ve de yaşanılabilir hale getirilmesi amacı ile yeniden yapma veya sağlıklı hale getirmek için uygulama yapılmasını gerektiren  6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanunudur. Bu şelikde kaçak yapılaşmanın önüne geçilmesi, depreme dayanıklı olmayan, ekonomik ömrünü doldurmuş binaların yeniden yapılarak olası doğal afetler sonucu oluşacak zararların ADMCİTY İNŞAAT'ın deneyim ve tecrübesine dayanan GÜVENCESİ ile en aza indirgemektir.